Zakończyły się półkolonie pn. „Zdobywamy swoje szczyty”

Ferie zimowe w mieście też mogą być ciekawe i pełne przygód. Kolejny raz udowodniło to Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu, które zaprosiło 80 dzieci z naszego miasta do udziału w półkoloniach. W ub. piątek zakończył się drugi turnus pn. „Zdobywamy swoje szczyty”.

W półkoloniach wzięły udział dzieci uczęszczające do I-V klasy szkoły podstawowej w Zabrzu i są zameldowane na terenie naszego miasta. Dzieci uczestniczyły m.in. w warsztatach kulinarnych, zajęciach wspinaczki, samorozwoju, a także zwiedzali Zimową Szkołę Magii w Sztolni Królowa Luiza. Istotą przedsięwzięcia było przedstawienie najmłodszym mieszkańcom Zabrza, jako atrakcyjnego miejsca, w którym można rozwijać swoje zainteresowania i pasje.

Przedsięwzięcie pn. „ Zdobywamy swoje szczyty” odbyło się w ramach projektu „Miasto Przestrzenią Rozwoju” ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.

Logo - Fundusze Norweskie - Miasto Zabrze